Moja mała twórczość

Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej małej "twórczości". Postaram się pokazać to co robię w wolnych chwilach. Jeśli coś Ci się spodobało - mogę coś podobnego wykonać dla Ciebie. Pisz śmiało na madmad35opole@interia.pl . Na pewno się dogadamy.
Blog poszerzę również o krótkie informacje na temat kosmetyków, które trafiają do mojej kosmetyczki. Pozdrawiam Magda

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kolumbijska kawa. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kolumbijska kawa. Pokaż wszystkie posty

sobota, 24 maja 2014

AVON - SERUM DO PIELĘGNACJI SZYI I DEKOLTU

AVON - PLANET SPA - UJĘDRNIAJĄCE SERUM DO PIELĘGNACJI SZYI I DEKOLTU Z KOLUMBIJSKĄ KAWĄ


Raczej nie sięgam po takiego typu produkty, gdyż stosuję najczęściej masła czy balsamy na całe ciało. Przy okazji promocji zakupiłam razem z innymi kosmetykami z tej serii Serum do szyi i dekoltu z Avon. Oto moje odczucia po zastosowaniu tego produktu.

Opis produktu: 
Ujędrniające serum do szyi i dekoltu z linii Planet Spa. 
Zawiera ekstrakt z kolumbijskiej kawy, który poprawia napięcie skóry, ujędrnia ją i wygładza.
Efekt: skóra szyi i dekoltu wygląda na młodszą.

Skład:

Cena: 14,99zł/50ml   tutaj>>>

Moja opinia:
Produkt zapakowany w praktycznej, poręcznej i małej buteleczce z dozownikiem. Dozownik wg mnie daje nam przy pełnym naciśnięciu zbyt dużo produktu. Serum bezbarwne o bardzo wodnistej konsystencji, w dotyku lekko oleiste. Zapach podobny jak w innych produktach tej serii. Nie ma nic wspólnego z kawą.


Na skórze nie tworzy oleistej powłoki, szybko się wchłania a zapach nie jest wyczuwalny. Po produkcie spodziewałam się jakiegoś efektu ujędrnienia skóry dekoltu, większego nawilżenia i zwiększenia gładkości skóry szyi. Niestety zawiodłam się, produkt wg mnie nie robi ze skórą nic szczególnego. Używam go regularnie od prawie miesiąca i nie zauważyłam żadnych zmian. Efekt bardziej widoczny był przy używaniu zwykłego kremu nawilżającego do twarzy i szyi. Produkt wg mnie zbędny w codziennej pielęgnacji.

Moja ocena: 1/6

Używałyście tego serum? Jakie macie opinie na temat tego typu produktów?

Oceniając całą serię produktów PLANET SPA z KOLUMBIJSKĄ KAWĄ uważam, że nie powala ona na kolana. Lubię linię produktów PLANET SPA, ale ta chyba nie będzie należeć do moich ulubieńców. Serum do szyi i dekoltu nie robi z naszą skórą nic; Masło do ciała lekko nawilża, ale też nie ujędrnia skóry specjalnie, a Peeling do ciała jest bardzo delikatny.
Ja już po produkty z tej serii nie sięgnę szybko.

Moja ocena całej serii: 3/6

AVON - PLANET SPA - MASŁO DO CIAŁA Z KOLUMBIJSKĄ KAWĄ

AVON - PLANET SPA - REGENERUJĄCO - UJĘDRNIAJĄCE MASŁO DO CIAŁA Z KOLUMBIJSKĄ KAWĄ


Często sięgam po masła do ciała, jakoś bardziej lubię je, niż balsamy, choć są wyjątki. Zaciekawiona nową serią kosmetyków z serii PLANET SPA w AVON zawierającą Kolumbijską Kawę, zakupiłam również Masło do ciała. Oto moja opinia o tym produkcie.

Opis produktu:
Regenerująco - ujędrniające masło do ciała. Masło zawiera ekstrakt z kolumbijskiej kawy, który odżywia i nawilża skórę. Dzięki temu skóra staje się jędrna i bardziej elastyczna.

Cena: 18,99zł/200ml    tutaj>>>

Moja opinia:
Produkt znajduje się w dużym plastikowym pudełeczku, z charakterystycznymi zdobieniami dla całej serii PLANET SPA. Bardzo ułatwia to nabieranie masła. Jest ono barwy białej o dość gęstej konsystencji. Zapach przyjemny, ale nie powiem żeby był powalający. Można się do niego przyzwyczaić, zależy kto co lubi. Na pewno nie ma nic wspólnego z kawą.



Masło bardzo dobrze rozprowadza się na ciele, dość szybko wchłania, nie pozostawia tłustej powłoki. Zapach utrzymuje się na skórze przez jakiś czas. Czuć nawilżenie skóry. Staje się ona miękka i miła w dotyku. Uczucie to znika po jakiś 2-3 godzinach. Nie zauważyłam jakiegoś większego zwiększenia się jędrności skóry. Na pewno nie wyrządzi nam jakiejś szkody, nie przesuszy skóry.
Produkt jest dość wydajny, nie trzeba nabierać dużo produktu by się posmarować.
Osobiście spodziewałam się innego zapachu, ten nie bardzo mi odpowiada. Do codziennej pielęgnacji produkt dobry, ale efektu wow, nie zauważyłam.

Moja ocena: 4/6

Znacie ten produkt? Jak sprawdza się u Was? Wolicie masła czy balsamy do ciała?

środa, 14 maja 2014

AVON - SCRUB DO CIAŁA Z KOLUMBIJSKĄ KAWĄ

AVON - OCZYSZCZAJĄCO - UJĘDRNIAJĄCY PEELING DO CIAŁA
 "KOLUMBIJSKA KAWA".


Wszelkie produkty peelingujące są częstym gościem pod moim prysznicem. Tym razem chciałam Wam przedstawić peeling z AVON z serii "Kolumbijska kawa"

Opis produktu:
Złuszczający piling do ciała odświeża skórę i poprawia jej mikrokrążenie. Zawiera ekstrakt z kolumbijskiej kawy, który ma działanie ujędrniające i wygładzające.

Cena: 21,99zł/200ml

Moja opinia:
Opakowanie to plastikowa tubka, lekk przeźroczysta, co umożliwia nam zobaczenie ile produktu ubyło. Produkt o dość gęstej konsystencji, barwy ciemno brązowej z małymi mieniącymi się złotem drobinkami. Części peelingujące bardzo delikatne. Zapach nie ma nic wspólnego z kawą. Jest dość trudny do określenia, mi przypomina zapach z jakiś kadzidełek.

Myje delikatnie, dlatego bez problemu można go używać w codziennej pielęgnacji. Po nałożeniu na skórę słabo się pieni, lecz dobrze usuwa wszelkie zanieczyszczenia na ciele. Skóra po użyciu peelingu jest gładka i delikatnie pachnie. Nie wysusza skóry, ale też specjalnie jej nie nawilża. Nie zauważyłam, żeby moja skóra była bardziej jędrna.
Produkt mało wydajny, i kolor niezbyt zachęcający. Do zapachu się przyzwyczaiłam.
Peeling stosowałam razem z innymi produktami z tej serii: Regenerująco-ujędrniającym masłem do ciała oraz Ujędrniającym serum do szyi i dekoltu. O tych produktach napiszę w następnym poście.

Moja ocena: 4/6

Znacie produkty z tej serii? Coś używałyście?