Moja mała twórczość

Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej małej "twórczości". Postaram się pokazać to co robię w wolnych chwilach. Jeśli coś Ci się spodobało - mogę coś podobnego wykonać dla Ciebie. Pisz śmiało na madmad35opole@interia.pl . Na pewno się dogadamy.
Blog poszerzę również o krótkie informacje na temat kosmetyków, które trafiają do mojej kosmetyczki. Pozdrawiam Magda

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą dla dzieci. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą dla dzieci. Pokaż wszystkie posty

środa, 13 listopada 2013

COŚ DLA MAŁYCH CHŁOPCÓW ....

Żel do mycia ciała i włosów Disney Cars Pixar

Disney Cars Pixar Hair & Body Wash


Przyszedł czas na produkty, które pokochały moje dzieci, a że w domu przewaga mężczyzn stąd typowo "męski" produkt. Szampon i żel do mycia włosów z bohaterem z filmu Disneya Cars.

Opis produktu:
Wygodny żel 2 w 1 do ciała i włosków. Łagodna formuła nie wywołująca łez, wzbogacona delikatnym, pozbawionym alergenów zapachem, skutecznie oczyszcza i odświeża.

Skład:
AQUA, COCO-GLUCOSIDE, LAURYL GLUCOSIDE, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERYL OLEATE, IMIDAZOLIDINYL UREA, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, SODIUM COCOAMPHOACETATE, SODIUM CHLORIDE, POLYQUATERNIUM-67, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, PARFUM, SODIUM CITRATE, CI 42090, CI 19140

Cena: 20zł/200ml   tutaj>>>

Moja opinia:
Żel pachnie rewelacyjnie. To była pierwsza rzecz na którą zwrócił uwagę mój syn. Konsystencja dość rzadka, barwa niebieska.

 Płyn dość fajnie się pieni i dobrze oczyszcza. Nie szczypie w oczy. Włosy po umyciu tym żelem fajnie pachną, są miękkie w dotyku i ładnie się układają.
Produkt zachwycił mojego młodszego syna i już zażyczył sobie nowy z nowego katalogu.
Opinia moich dzieci zawsze jest cenna, a to co ja zauważyłam, to żel jest trochę mało wydajny, albo po prostu takie ilości na siebie wylewają, że znika bardzo szybko. Może to być związane z tą rzadszą konsystencją. Nie zauważyłam jakiegoś wysuszenia skóry, ani jakiegoś specjalnego jej nawilżenia.

Moja ocena: 4/6

Skoro już o prezentach mowa to starszemu wybrałam:
W końcu MIKOŁAJ coraz bliżej:)