Moja mała twórczość

Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej małej "twórczości". Postaram się pokazać to co robię w wolnych chwilach. Jeśli coś Ci się spodobało - mogę coś podobnego wykonać dla Ciebie. Pisz śmiało na madmad35opole@interia.pl . Na pewno się dogadamy.
Blog poszerzę również o krótkie informacje na temat kosmetyków, które trafiają do mojej kosmetyczki. Pozdrawiam Magda

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wyzwanie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wyzwanie. Pokaż wszystkie posty

sobota, 11 stycznia 2014

WYZWANIE KOSMETYCZNE NA ROK 2014

POZNAJ W MIESIĄCU JEDEN SKŁADNIK KOSMETYCZNY

Zapraszam Was do udziału w Wyzwaniu kosmetycznym na 2014 rok. Długo chodził mi pomysł po głowie, nie wiem, czy ktoś już coś takiego robił, nie szukałam po necie. Moja propozycja jest bardzo prosta.

W każdym miesiącu zaproponuję jeden popularny składnik występujący w kosmetykach. Zadaniem każdego z nas będzie przetestowanie przynajmniej jednego produktu z tym składnikiem i napisanie swoich refleksji na swoim blogu. Fajnie będzie jeśli oprócz recenzji przybliżycie swoim czytelniczkom i czytelnikom ten składnik bliżej.
Po zakończeniu każdego miesiąca spośród wszystkich zgłoszonych recenzji wybierzemy tą która Wam spodobała się najbardziej, a jej autor otrzyma ode mnie prezent kosmetyczny.
Taki jest mój pomysł.

REGULAMIN
1. Wyzwanie trwa od 11 stycznia 2014 roku do 10 stycznia 2015
2. Do wyzwania można przyłączyć się w dowolnym momencie.
3. Nie musisz brać udziału w wyzwaniu w każdym miesiącu, jeśli proponowany składnik Ci nie odpowiada.
4. Zgłoszenie do wyzwania wpisujemy pod tym postem podając nick i adres bloga.
5. W każdym miesiącu testujemy dowolny produkt, który w swoim składzie zawiera SKŁADNIK MIESIĄCA.
6. Recenzje na blogu umieszczamy do 10 dnia każdego miesiąca.
7. Wybór recenzji miesiąca do 20 dnia każdego miesiąca.
8. Miło mi będzie jak dodasz baner do wyzwania na swoim blogu.
9. Sponsorem nagród jestem ja, czyli właścicielka bloga Ogród biżu Mad. Ja również pokrywam koszt wysyłki nagrody na terenie kraju.
10. Wszelkie pytania proszę kierować na e-maila.

ZAPRASZAM DO WSPÓLNEJ ZABAWY


SKŁADNIK MIESIĄCA - STYCZEŃ 2014

CYTRUSY

Rozumiemy pod tym pojęciem wszystkie owoce cytrusowe: cytryna, mandarynka, pomarańcz, grejpfrut, pompela, lima, cedrat itp.

czwartek, 21 kwietnia 2011

Różane wyzwanie

Zgłosiłam chęć udziału w Różanym wyzwaniu organizowanym przez MordakCafe. Wkrótce wykonana praca na to wyzwanie i inne moje ostatnie twory. Pozdrawiam serdecznie.

niedziela, 20 marca 2011

Wyzwanie u Arteemid

Oto moja praca wykonana w ramach wyzwania "Ziemia - Earth"
Bransoletka w 3 kolorach
Oto bransoletka ze szklanych koralików w kolorach czarnym, brązowym i żółtym o różnych kształtach i rozmiarach.
zbliżenie koralików
Wyrzuciłam inne fotki i przeniosłam do nowego posta "Piasek pustyni i brązy" Nie spełniały wymagań wyzwania. Zostawiam więc na razie tylko tę jedną pracę.

piątek, 18 marca 2011

Zaklinamy wiosnę

Oto kolczyki, które zgłaszam do wyzwania w Szufladzie pt "Zaklinamy wiosnę - zwiastuny wiosny" Są podobne do poprzednich, mam nadzieję, że też się spodobają. Do kompletu jest jeszcze bransoletka ale zdjęcie dodam później, gdyż jest za ciemno, ponuro, by ją sfotografować, a zrobione zdjęcie komórką nie oddaje jej uroku.

wtorek, 15 lutego 2011

Diabelskie wyzwanie - Trzy kolory

Kolejne wyzwanie w którym postanowiłam wziąć udział to wyzwanie na stronie Diabelski Młyn. Należało wykonać pracę w trzech kolorach. Oto moja propozycja:
Kolczyki kalie. Użyte kolory: Biały, czarny i zielony. W jednej kali widać odbicie lampy z komórki. Użyte materiały plastikowe listki i kwiaty i koraliki zielone - crackel. Dziękuję za fajne wyzwanie.
Zdjęcia niestety nie najlepszej jakości, robione komórką, jak tylko dostanę jakiś aparat wymienię fotki.

17 lutego 2011 Światowy Dzień Kota i kocie wyzwanie

Uwielbiam kociaki, dlatego z przyjemnością wykonałam pracę wyzwanie Titania`s Planet. Oto mój mały prezencik na Światowy Dzień Kota.
Zakładka wykonana w barwach kocich oczu z małym koteczkiem na końcu, oraz kolczyki z zawieszkami z kotkami zawieszone na koralikach o pięknej soczystej zielonej barwie.
Zdjęcia nie są niestety najlepszej jakości. Robione komórką - nie oddają uroku wykonanej biżuterii.

Graj w KOLORY #21 - wyzwanie w Art-Piaskownicy


Kolejne wyzwanie Art-Pisakownicy, dotyczyło wykorzystania w swoich pracach kolorów w odcieniu brązu.
Można było wykorzystać też słoneczny żółty kolor oraz smolistą czerń. Stworzyłam bransoletkę.
Do jej wykonania wykorzystałam czarne perły, żółte szklane koraliki i prostokątne koraliczki w odcieniu ciemnego brązu. Niestety zdjęcia nie są najlepsze i nie widać dokładnie zastosowanych barw. Oto fotki mojej pracy.

Jak tylko uda mi się dorwać jakiś aparat to zmienię fotki. Pozdrawiam organizatorki i dziękuję za miłą zabawę.

piątek, 11 lutego 2011

Wyzwanie # 17 pt."Zapach miłości"

Chciałam zaprezentować moją pracę na wyzwanie w Szufladzie - Zapach miłości

Kolczyki wykonane z ceramicznych serduszek, drobnych koraliczków oraz kryształków i białych mieniących koralików. Przedstawiają przebite strzałą serce i dalszy ciąg miłości czyli białą suknię. Pozdrawiam pomysłodawczynie.

czwartek, 27 stycznia 2011

„Gotyk i jego tajemnice” - wyzwanie u Arteemid

Postanowiłam wykonać pracę na to wyzwanie, gdyż bardzo spodobała mi się jego tematyka. Oto co wykonałam:
Bransoletka wykonana z czarnych perełek różnej wielkości, jak dodatek metalowe koraliki. Bransoletka wykończona łańcuszkiem, by pasowała na dłoń o różnej grubości.

Do kompletu czarne kolczyki z tych samych perełek. Zdjęcia nie najlepszej jakości, niestety wykonane tylko komórką.

Gotyk i jego tajemnice

Bransoletka - spóźnione wyzwanie

Lubię brać udział w różnych wyzwaniach. Chciałam wziąć udział w wyzwaniu w Art-piaskownicy, ale jakoś pomyrdały mi się daty.
http://art-piaskownica.blogspot.com/2011/01/koloroton-1-ki.html

Oto moja bransoletka
bransoletka z koralem
Wykonałam ją z naturalnych korali i seledynowych koralików. Zdjęcie nie oddaje jej autentycznych kolorów, bo robione komórką, no ale mój aparat niestety znowu nie działa.