Moja mała twórczość

Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej małej "twórczości". Postaram się pokazać to co robię w wolnych chwilach. Jeśli coś Ci się spodobało - mogę coś podobnego wykonać dla Ciebie. Pisz śmiało na madmad35opole@interia.pl . Na pewno się dogadamy.
Blog poszerzę również o krótkie informacje na temat kosmetyków, które trafiają do mojej kosmetyczki. Pozdrawiam Magda

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wyniki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wyniki. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 21 marca 2011

Wyniki wiosennego Candy

Tak, tak już jest - WIOSNA. Moja ulubiona pora roku. Chociaż chwilowo tylko w kalendarzu, ale cierpliwie czekam, aż rozkwitnie pełnia życia w przyrodzie. Czas nadszedł by ogłosić zwycięzce Wiosennego Candy. Zapisy do tej zabawy prowadziłam na dwóch blogach, stąd i nagrody będą dwie. W zabawie na blogu Ogród Biżu Mad wzięło udział 20 osób. Sporządziłam listę uczestników i skorzystała z programu RANDOM, aby wybrać zwycięzce. Oto przebieg losowania:

Lista:


  1. Losowanie:
      
    Zwycięzcą jest:

    Serdecznie gratuluję i proszę o kontakt na e-maila: madzia28op@interia.pl

sobota, 12 lutego 2011

Moje piątkowe radości

Piątek był dla mnie bardzo miłym dniem. Po pierwsze zaczęłam ferie, więc trochę odpocznę od pracy. Już bardzo byłam zmęczona, to było ciężkie półrocze.
Po drugie w domu czekała mnie wspaniała niespodzianka - paczuszka z Różanej wymianki. Niespodziankę o tematyce różanej wykonała dla mnie KasiaW z Przystanku Art. Do tego miłe przydasie i praktyczne dodatki (herbatki, kawka i cukiereczki), skonsumowane dzisiaj przez moją rodzinkę przy śniadanku. Oto co otrzymałam:
Cukierasy od Kasi
Zdobiona buteleczka i podstawka
Kolekcja serwetek
Do tego miłe słowa na karteczce:
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli"
A.Schweitzer

Dziękuję Kasiu dostałam na prawdę śliczne rzeczy, które sprawiły mi i mojej rodzince ogromną radość.

Wieczorem czekała mnie jeszcze jedna niespodzianka. Wygrałam Candy u Magaro. Bardzo się cieszę.

To był wspaniały dzień pełen niespodzianek. Pozdrawiam wszystkich zaglądających na mojego bloga.

niedziela, 30 stycznia 2011

Wyniki Candy

Witajcie
Nadszedł czas losowania. Bardzo się cieszę, że tyle osób wzięło udział w moim pierwszym Candy. Mam nadzieję, że będziecie tutaj zaglądać jeszcze po ogłoszeniu wyników. Zostawiajcie swoje komentarze i sugestie. Oto jak przebiegało losowanie:
1. Stworzyłam listę wszystkich uczestników
2. Losowanie odbyło się za pomocą strony Random.com (pierwszy raz z niej korzystałam)
Może nie widać wyraźnie, ale wylosowano nr 9, pod tą cyferką kryje się:

kaska-1970

Zwyciężczynie proszę o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów.

Wszystkim uczestnikom dziękuję i zapraszam ponownie, już wkrótce następne Candy.