Witajcie dzisiaj zawitał do mnie MIKOŁAJ
W ramach ZABAWY MIKOŁAJKOWEJ, którą zorganizowała Kama Czarnulka
prezent dla mnie przygotowała Zuzia prowadząca blog SZKATUŁKA
Prezent trafiony w mój gust. Oto co dostałam:
Wszystko zapakowane w świąteczne opakowanie.
Dalej opakowane kosmetyki i moja ulubiona czekolada.
Wszystkie kosmetyki dobrane do mojej cery i w moim guście.
1. Żel pod prysznic dusch das o zapachu cytryny i mięty
2. Dermedic Normativ, maseczka aktywnie matująca
3. CLARENA AHA Forte Peeling -
Dwufazowy peeling z kwasami rozpuszczającymi zrogowaciały naskórek i
granulkami jojoba ułatwiającymi jego usunięcie. Systematycznie stosowany
zapobiega zanieczyszczaniu się skóry i tworzeniu stanów zapalnych.
4. ESSENCE - Metal glam - cień do powiek w pięknym srebrnym kolorze z mieniącymi się drobinkami. Idealny na Sylwestra.
Dziękuję MIKOŁAJOWI za prezent i organizatorce za zaproszenie do zabawy.
Strony
Moja mała twórczość
Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej małej "twórczości". Postaram się pokazać to co robię w wolnych chwilach. Jeśli coś Ci się spodobało - mogę coś podobnego wykonać dla Ciebie. Pisz śmiało na madmad35opole@interia.pl . Na pewno się dogadamy.
Blog poszerzę również o krótkie informacje na temat kosmetyków, które trafiają do mojej kosmetyczki. Pozdrawiam Magda
Blog poszerzę również o krótkie informacje na temat kosmetyków, które trafiają do mojej kosmetyczki. Pozdrawiam Magda
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Mikołajkowa zabawa. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Mikołajkowa zabawa. Pokaż wszystkie posty
piątek, 6 grudnia 2013
Subskrybuj:
Posty (Atom)


