Moja mała twórczość

Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej małej "twórczości". Postaram się pokazać to co robię w wolnych chwilach. Jeśli coś Ci się spodobało - mogę coś podobnego wykonać dla Ciebie. Pisz śmiało na madmad35opole@interia.pl . Na pewno się dogadamy.
Blog poszerzę również o krótkie informacje na temat kosmetyków, które trafiają do mojej kosmetyczki. Pozdrawiam Magda

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Sensual Velvet. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Sensual Velvet. Pokaż wszystkie posty

środa, 19 lutego 2014

ORIFLAME - POMADKA Sensual Velvet

Sensual Velvet Lipstick


 Pomadka ta była NOWOŚCIĄ w katalogu nr 2. Ponieważ lubię odcienie fioletu, nie wyobrażałam sobie faktu, że któraś z trzech nowych pomadek nie trafi do mojej kosmetyczki.

 Opis produktu:
Ubrane w intensywnie zmysłowe kolory, Twoje usta skupią na sobie uwagę otoczenia. Aksamitnie miękkie pomadki w zachwycających odcieniach powstały z inspiracji trendami ze światowych wybiegów. Sprawiają, że usta są wyjątkowo gładkie, a dzięki elektryzującym kolorom – ponętne jak nigdy!

Składniki:
RICINUS COMMUNIS SEED OIL, DIISOSTEARYL DIMER DILINOLEATE, TRIISODECYL TRIMELLITATE, OCTYLDODECANOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, MICA, POLYETHYLENE, ISOPROPYL LANOLATE, CERA CARNAUBA, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, PENTAERYTHRITYL TETRACAPRYLATE/TETRACAPRATE, OCTOCRYLENE, CERA MICROCRISTALLINA, PARAFFIN, CANDELILLA CERA, TOCOPHERYL ACETATE, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, PARFUM, PERSEA GRATISSIMA OIL, PROPYLPARABEN, ISOPROPYL MYRISTATE, BHT, TOCOPHEROL, LYCIUM CHINENSE FRUIT EXTRACT, CITRIC ACID, CI 77891, CI 15850, CI 77499, CI 77492, CI 17200


Cena: 17,90zł/4g  tutaj>>>

 Moja opinia:
Pomadkę otrzymujemy w papierowym opakowaniu. Samo opakowanie pomadki jest bardzo ładne. Kolor wydaje się czarny, ale gdy się przyjrzymy widać fioletowe połyskujące drobinki. Kształt pomadki idealnie dopasowany do kształtu ust. Dzięki niemu fajnie i równomiernie maluje się nią usta.
Kolor pokrywa usta równomiernie. Utrzymuje się na ustach dość długo. Niestety po jedzeniu czy piciu wymaga poprawki. Kolor jest jaśniejszy niż w samej pomadce.

Pomadka dostępna w trzech odcieniach: Plush Pink - mocno różowy kolor, Plum Passion - kolor jasnej śliwki i widoczny na fotkach odcień między różem a fioletem Velvet Mauve.

 Velvet Mauve na dłoni
Velvet Mauve na ustach.
Bardzo spodobała mi się ta pomadka, teraz często jej używam. A Wam jak się podoba ten kolor? Macie inne odcienie tej pomadki?

wtorek, 4 lutego 2014

ORIFLAME - LAKIERY DO PAZNOKCI - NOWA KOLEKCJA


NOWA KOLEKCJA LAKIERÓW SENSUAL VELVET  OD ORIFLAME

Kolor fioletowy należy do moich ulubionych kolorków, dlatego bardzo ucieszyła mnie najnowsza kolekcja od Oriflame. Sensual Velvet zawiera pomadki i lakiery w odcieniach fioletu. Kupiłam sobie dwa lakiery z tej kolekcji i pomadkę o której napiszę później.

Opis produktu:

Trendy prosto z wybiegów na Twoich paznokciach! Połyskujące lakiery w trzech zmysłowych odcieniach tworzą na paznokciach efekt metalicznego blasku. Zapewniają wyjątkową głębię koloru i perfekcyjne wykończenie manicure. 7  ml

Trzy wspaniałe odcienie:
Lilac Lace,  Purple Pleasure,  Indigo Glow

Składniki:
BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/ TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ISOPROPYL ALCOHOL, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM BENTONITE, MICA, BENZOPHENONE-1, SILICA, N-BUTYL ALCOHOL, DIACETONE ALCOHOL, PHOSPHORIC ACID, TIN OXIDE, CI 77891, CI 15880, CI 77742, CI 15850, CI 77510, CI 77266 (NANO), CI 77499, CI 19140

Cena: 12,90/7ml tutaj>>>

Tak wygląda na paznokciu kolor Lilac Lace


Jest to delikatny odcień, idealnie nadaje się na co dzień, gdy nie chcemy by nasze paznokcie stanowiły pierwszy plan. Paznokcie pomalowałam jedną warstwą i super wyglądają. Lakier nie tworzy smug i długo się trzyma. Dla mnie super.

Ten odcień to Purple Pleasure

By uzyskać kolor z butelki trzeba pomalować dwa razy. Lakier szybko schnie, nie pozostawia smug. Kolor bardzo ładny intensywny, nie ściera się. Ma delikatny połysk.

Moja opinia:
Lakiery bardzo fajne. Kolory trwałe, nie ścierają się  i nie blakną. Lakier utrzymuje się na paznokciu przez 3 dni bez problemu. Przy intensywnych pracach, jak moja w weekend, odprysł tylko na końcówce. Pędzelek nie jest szeroki, fajnie i dokładnie nakłada się nim lakier. W przypadku jaśniejszego odcienia wystarczy jedna warstwa lakieru, przy ciemniejszym dwie.
Polecam.

Moja ocena: 6/6