WALENTYNKOWY FJBOX
Kolejny miesiąc z FJBOX - luty WALENTYNKI taki mały upominek dla mnie. Zobaczcie co znajdziecie w pudełeczku z biżuterią w tym miesiącu.
Przyznam, że z okazji Walentynek spodziewałam się czegoś ekstra, jakiegoś motywu z serduszkiem w tle. No ale wpływu na zawartość pudełka nie mam.
W tym pudełeczku znajdziecie:
- rękodzieło FJBox: gumkę do włosów, bez metalowego zapięcia z uroczą kokardką
- bransoletkę skórzaną w kolorze fuksjowym, czarnym oraz białym - ja dostałam kolor fuksjowy, fajne magnetyczne zapięcie, na ręce ładnie się prezentuje.
- delikatne kolczyki w kolorze złotym lub srebrnym - kształt chmurki, faktycznie delikatne
- błyszczący naszyjnik w kolorze niebieskim i różowym - naszyjnik ładny, ale widać, że przeleżał już swoje - kolor srebrny jest już sczerniały, a sama zawieszka ma krzywo przyklejony kryształek, wprawdzie nie jest to bardzo widoczne, no ale....
- bransoletka z kryształów firmy Bi Piia. różne warianty kolorystyczne. Mi akurat trafił się fajny kolorek, ładnie połyskuje w słoneczku. Cena takiej bransoletki to 39zł.
Moja ocena:
Pudełeczko takie sobie. Zwykła gumka do włosów to taki sobie biżuteryjny dodatek, zwłaszcza dla mnie, gdyż włosy związuje tylko w domu, gdy nakładam na twarz maseczkę. Srebrny łańcuszek ma wiele wad, a złocone kolczyki pewnie będę rzadko nosić, wolę dłuższe kolczyki. Najbardziej podobają mi się bransoletki. Będą fajnym dodatkiem na wiosnę.
Jak na razie wstrzymam się z zamawianiem pudełeczek w ciemno, najpierw zobaczę na necie co zawierają.
A Wam jak się podoba zawartość lutowego FJBox-a?
Strony
Moja mała twórczość
Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej małej "twórczości". Postaram się pokazać to co robię w wolnych chwilach. Jeśli coś Ci się spodobało - mogę coś podobnego wykonać dla Ciebie. Pisz śmiało na madmad35opole@interia.pl . Na pewno się dogadamy.
Blog poszerzę również o krótkie informacje na temat kosmetyków, które trafiają do mojej kosmetyczki. Pozdrawiam Magda
Blog poszerzę również o krótkie informacje na temat kosmetyków, które trafiają do mojej kosmetyczki. Pozdrawiam Magda
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą naszyjnik. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą naszyjnik. Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 10 lutego 2014
Subskrybuj:
Posty (Atom)


