Moja mała twórczość

Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej małej "twórczości". Postaram się pokazać to co robię w wolnych chwilach. Jeśli coś Ci się spodobało - mogę coś podobnego wykonać dla Ciebie. Pisz śmiało na madmad35opole@interia.pl . Na pewno się dogadamy.
Blog poszerzę również o krótkie informacje na temat kosmetyków, które trafiają do mojej kosmetyczki. Pozdrawiam Magda

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą keratyna. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą keratyna. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 12 maja 2014

SYOSS - SZAMPON DO WŁOSÓW

SYOSS - SZAMPON DO WŁOSÓW Z KERATYNĄ

Osobiście bardzo lubię szampony z SYOSS. Często po nie sięgam, gdyż za niezbyt wygórowaną sumę, mam szampon, który polubiły moje włosy. Gdy tylko coś z nowości odpowiada mojemu rodzajowi włosów, albo aktualnym potrzebą, wypróbowuję produkty tej firmy.
Tym razem sięgnęłam po szampon z keratyną.

Opis produktu:
Produkty z linii SYOSS Keratin Hair Perfection przeznaczone są dla włosów suchych i bez energii. Keratyna jest bardzo ważna dla włosów, gdyż stanowi ich główny budulec. Nowa formuła SYOSS Keratin zawiera 80% więcej keratyny, aby zapewnić odbudowę struktury, miękkość i połysk oraz perfekcyjne uzupełnienie mikro ubytków na wszystkich poziomach włókien włosa.

Skład:

Cena: 9,99zł/500ml   aktualnie w promocji na Rossnet

Moja opinia:
Szampon zamknięty w charakterystycznej dla wszystkich produktów butelce plastikowej. Kolor złoty, nieprzeźroczysta. Sam szampon o perłowo-złotym kolorze, dość gęsty i ładnie pachnący.


Bardzo dobrze się pieni po nałożeniu na włosy i świetnie myje. Czasami wystarczyło jednokrotne umycie włosów, a już wyglądały dobrze. Po umyciu włosy bardzo dobrze się rozczesywały, nie musiałam nakładać na nie odżywki, nie kołtuniły się. Po wysuszeniu błyszczały się i ładnie poddawały wszelkim zabiegom układania fryzury. Nie były zbyt napuszone, ani przeciążone, co powodowało, że nie przetłuszczały się zbyt szybko. Produkt bardzo wydajny.
Nie stosowałam szamponu łącznie z innymi produktami z tej linii. Pewnie w przyszłości wypróbuję całą serię razem.
Osobiście szampon mi odpowiada i spełnia moje oczekiwania. Włosy na pewno stały się mocniejsze i nie wypadają. Ładnie się prezentują i długo wyglądają, jak świeżo umyte.

Moja ocena: 5,5/6

Znacie produkty z tej linii? Coś stosowaliście? Jak się sprawdził u Was ten szampon?