Witajcie
Dzisiaj trochę o tym co trafiło ostatnio do mojego domu, czyli czym wypełniła się moja kosmetyczka.
Zacznę od przesyłki od MALINY. Za udział w akcji Październik miesiącem maseczek otrzymałam do przetestowania maseczki z firmy TOŁPA.
Szczerze przyznam nigdy maseczek tej firmy nie używała, a teraz będę miała okazję przetestować parę sztuk. Oto bardziej szczegółowo, co znalazło się w przesyłce.
1. Maska-peeling hydroenzymatyczny na twarz, szyję i dekolt - wygładza i odnawia, nawilża i poprawia koloryt skóry. Hypoalergiczna, przeznaczona do skóry wrażliwej, odwodnionej i podrażnionej, szorstkiej i o szarym kolorze skóry.
2. Maska - kompres nawilżająco-odprężająca na twarz, szyję i pod oczy - nawilża, łagodzi podrażnienia regeneruje i odpręża. Produkt hypoalergiczny dla skóry wrażliwej, odwodnionej i podrażnionej.
3. Maska-peeling-żel 4w1 oczyszczająco-matująca - dokładnie oczyszcza, usuwa zrogowaciały naskórek, normalizuje wydzielanie sebum. Produkt hypoalergiczny przeznaczony dla skóry wrażliwej, mieszanej i tłustej, z nadmiarem sebum.
4. Maska-kokon odżywczo-regenerująca na twarz, szyję i dekolt - odżywia, uelastycznia i wygładza, regeneruje i przywraca komfort. Produkt hypoalergiczny dla skóry wrażliwej, suchej i bardzo suchej, z potrzebą regeneracji.
5. Maska-serum liftingująco- roświetlająca na twarz, szyję i dekolt - unosi linie podbródka i żuchwy, spłyca zmarszczki, odżywia i regeneruje. Produkt hypoalergiczny dla skóry wrażliwej ze zmianami w proporcjach twarzy, ze zmarszczkami i bruzdami. Dla kobiet 45+
6. Maska- lifting odmładzająco modelująca na twarz, szyję, dekolt i biust - odmładza, przywraca gęstość i napięcie, modeluje, odżywia i regeneruje. Produkt hypoalergiczny dla skóry wrażliwej z opadającym owalem twarzy, obniżoną gęstością i napięciem skóry. Dla kobiet 50+
7. Maska ekspres witalizująco-nawilżająca na twarz, szyję, dekolt i biust - witalizuje i rozświetla, redukuje oznaki zmęczenia. Produkt hypoalergiczny dla skóry wrażliwej, pozbawionej blasku i energii. Dla kobiet 30+
8. Maska-koncentrat ujędrniająco-przeciwzmarszczkowa na twarz, szyję, dekolt i biust - ujędrnia, spłyca zmarszczki regeneruje i przywraca napięcie. Produkt hypoalergiczny dla skóry wrażliwej z widocznymi zmarszczkami i obniżonej jędrności. Dla kobiet 40+
9. Maska-peeling- żel 4w1 korygująca niedoskonałości - głęboko oczyszcza, detoksykuje, wyrównuje koloryt skóry. Produkt hypoalergiczny dla skóry wrażliwej, mieszanej, tłustej i trądzikowej, zanieczyszczonej z nadmiarem sebum i niedoskonałościami.
10. Maska opatrunek wzmacniająco-łagodząca na twarz, szyję i dekolt - wzmacnia naczynka krwionośne, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Produkt hypoalergiczny dla skóry wrażliwej z rozszerzonymi naczynkami i zaczerwienieniami.
11. Ujędrniająca maska przeciwzmarszczkowa - skóra wrażliwa, dojrzała z ekstraktem roślinnym z koniczyny, białą glinką i witaminą E
Praktycznie wszystkie maseczki mogę spokojnie u siebie przetestować, dlatego bardzo się cieszę, że będę miała taką możliwość. Najbardziej interesują mnie maseczki do cery tłustej i mieszanej oraz przeciwzmarszczkowe. A was co by zainteresowało? O której maseczce chcielibyście poczytać.
Z przeglądu pocztowego to prawie wszystko. Dostałam też Paczkę na Mikołaja, ale na razie czeka na swoje otwarcie do 6 grudnia.
Rossmannowe szaleństwo nie było aż takie duże, planowałam zakup podkładu i lakieru do paznokci i w sumie kupiłam coś innego.
1. BOURJOIS - Healthy mix, Serum Gel Foundation - Podkład w żelu.
Owocowa terapia (z liczi, jagodami goji i
owocem granatu) zmniejszająca zmęczenie, pozostawiająca uczucie
świeżości i lekkości, rozświetlająca i ujednolicająca cerę na 16 godzin.
Zawiera witaminy i przeciwutleniacze. Podkład ma postać żelu, który
stapia się z naturalnym odcieniem skóry i nadając jej pół matowe
wykończenie. Jest hypoalergiczny i nie blokuje porów. Dostępny w 6
odcieniach. Ja mam odcień 53. light beige
2. WIBO - LIP SENSATION - BŁYSZCZYK z kwasem hialuronowym, wypełnia usta, nadając im mega objętość.
Bardzo fajny delikatny róż, na ustach dający połysk, faktycznie wyglądają na pełniejsze. Ja mam kolor nr 1
3. WIBO - Art liner - kolor srebrny. To najczęściej po białym i czarnym kolor linera który używam do zdobień, akurat mój stary już wysechł, więc sprawiłam sobie nowy.
Miałam kupić lakiery do paznokci jakieś piaski i z brokatem, ale niestety tych które sobie upatrzyłam już nie było. Podkład też planowałam inny, ale potem zmieniłam zdanie i postanowiłam przetestować ten w postaci żelu i jak na razie nie żałuję, bo kolor fajny, świetnie się rozprowadza, choć nie kryje w 100%, ale za to fajnie wtapia się w koloryt skóry. Już go lubię.
Tak oto wyglądają moje mini zakupy w Rossmannie. A wam co wpadło do koszyka?
Strony
Moja mała twórczość
Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej małej "twórczości". Postaram się pokazać to co robię w wolnych chwilach. Jeśli coś Ci się spodobało - mogę coś podobnego wykonać dla Ciebie. Pisz śmiało na madmad35opole@interia.pl . Na pewno się dogadamy.
Blog poszerzę również o krótkie informacje na temat kosmetyków, które trafiają do mojej kosmetyczki. Pozdrawiam Magda
Blog poszerzę również o krótkie informacje na temat kosmetyków, które trafiają do mojej kosmetyczki. Pozdrawiam Magda
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Liner. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Liner. Pokaż wszystkie posty
wtorek, 26 listopada 2013
Subskrybuj:
Posty (Atom)








