Moja mała twórczość

Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej małej "twórczości". Postaram się pokazać to co robię w wolnych chwilach. Jeśli coś Ci się spodobało - mogę coś podobnego wykonać dla Ciebie. Pisz śmiało na madmad35opole@interia.pl . Na pewno się dogadamy.
Blog poszerzę również o krótkie informacje na temat kosmetyków, które trafiają do mojej kosmetyczki. Pozdrawiam Magda

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą szampon do włosów farbowanych. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą szampon do włosów farbowanych. Pokaż wszystkie posty

piątek, 10 października 2014

ISANA - SZAMPON I ODŻYWKA DO WŁOSÓW BRĄZOWYCH

ISANA - SZAMPON I ODŻYWKA DO WŁOSÓW BRĄZOWYCH


Gdy odświeżyłam kolor swoich włosów, bardzo chciałam by kolor utrzymał się jak najdłużej. Kupiłam więc w Rossmannie produkty do włosów brązowych - szampon i odżywkę.
Oto jak się sprawdziły.

ISANA - SZAMPON DO WŁOSÓW BRĄZOWYCH.

Szampon z karmelem i ekstraktem z orzecha włoskiego jest specjalnie dostosowany do potrzeb włosów brązowych i farbowanych na brązowo. Formuła pielęgnacyjna z witaminą E, pantenolem, filtrem UV i pigmentami koloryzującymi, pozwala włosom lśnić jedwabistym brązem przez długi czas.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Coco-Glucoside, PEG-200, Hydrogenated Glyceryl Palmate, Propylene Glycol, Quaternium-80, Panthenol, Polyquaternium-10, Tocopheryl Acetate, Parfum, Citric Acid, Sodium Formate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Benzophenone-4, PEG-35 Castor Oil, Sodium Hydroxide, Juglans Regia Seed Extract, Lactic Acid, Glucose, Potassium Sorbate, Caramel, Basic Brown 16, Basic Brown 17, Basic Blue 99

Moja opinia:
Szampon o miłym zapachu, barwy ciemno brązowej i rzadkiej konsystencji. Dobrze myje, fajnie się pieni, nie obciąża włosów, pozwala utrzymać kolor włosów na dłużej.


Sam szampon bez odżywki powoduje plątanie się włosów i szorstkość w dotyku. Nie do końca spełnił moje oczekiwania samodzielnie, ale w duecie sprawdzał się fajnie.

Powrócę ale tylko razem z odżywką.

Moja ocena: 4/6

ISANA - ODŻYWKA DO WŁOSÓW BRĄZOWYCH

Odżywka z karmelem i ekstraktem z orzecha włoskiego jest specjalnie dostosowana do pielęgnacji włosów brązowych i farbowanych na brązowo. Formuła pielęgnacyjna z witaminą E, pantenolem, filtrami UV i pigmentami koloryzującymi pozwala włosom lśnić jedwabistym brązem przez długi czas. 

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Dicocoylethyl Hydroxyethylmonium Methosoulfate, Dimethicone, Isopropyl Palmitate, Parfum, Propylene Glycol, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Quaternium-80, Methylparaben, Benzophenone-4, Propylparaben, Juglans Regia Seed Extract, Lacid Acid, Glucose, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Caramel, Basic Brown 16, Basic Brown 17< Basic Blue 99.


Moja opinia:
Odżywka o gęstości która mi odpowiada, bardzo fajnie się rozprowadza na włosach i dobrze spłukuje. Barwa odżywki jasno brązowa i przyjemny zapach. 


Odżywka sprawiła, że włosy stały się miękkie i miłe w dotyku, fajnie się rozczesywały. Nie obciąża włosów dlatego mogłam myć głowę co dwa dni, a nie codziennie. Kolor utrzymał się dłużej, niż przy używaniu innych produktów, nawet tych przeznaczonych do włosów farbowanych. Jeszcze wrócę do tego produktu. Produkt mało wydajny, szybko się skończył i to chyba jedyna wada.

Moja ocena: 5/6

Znacie te produkty, jak sprawdzają się u Was? Co polecacie do włosów farbowanych, by kolor utrzymał się dłużej?

środa, 8 stycznia 2014

PRZEGLĄD POCZTOWY

MOJE ZAKUPY NA TRINY.PL

Ostatnio polubiłam zakupy na stronie www.triny.pl Strona jest przejrzysta, produkty fajnie opisane, a przesyłka szybka i bezproblemowa.

Tym razem skupiłam się na NOWOŚCIACH w sklepie internetowym z serii KĄPIEL AGAFII

Oto co trafiło wczoraj do mojego domu:

KĄPIEL AGAFII - SZAMPON oraz BALSAM PIELĘGNUJĄCY I CHRONIĄCY KOLOR

Balsam przeznaczony do głębokiego odżywienia i skutecznej ochrony farbowanych włosów. Utrzymuje nasycony kolor włosów. Balsam Cena: 9,60zł/100ml  tutaj>>>
Szampon, który chroni kolor włosów farbowanych. Utrzymuje nasycenie koloru, blask i elastyczność włosów. Szampon Cena: 9,20zł/100ml tutaj>>>
 

KĄPIEL AGAFII - SPECJALNY BALSAM - AKTYWATOR WZROSTU WŁOSÓW I SZAMPON

Szampon, który stymuluje porost włosów. Bogaty w witaminę C, która zachowuje młodość włosów. Włosy są miękkie i puszyste. Cena: 9,20zł/100ml   tutaj>>
Balsam do włosów przeznaczony do pielęgnacji osłabionych włosów. Wygładza włosy, zmiękcza je i ułatwia rozczesywanie.  Cena: 9,60zł/100ml tutaj>>>

KĄPIEL AGAFII - MASKA DO TWARZY BŁĘKITNA OCZYSZCZAJĄCA NA WODZIE CHABROWEJ

KĄPIEL AGAFII - MASKA DO WŁOSÓW SIEDMIU SIŁ

Maska do twarzy na bazie błękitnej glinki, która doskonale oczyszcza skórę, zwęża pory i usuwa nadmiar sebum.
CENA: 11,60zł/100ml  tutaj>>>

Maska intensywnie odżywia i nawilża skórę głowy, wzmacnia cebulki i stymuluje wzrost włosów. Nie obciąża włosów.
CENA: 8,80zł/100ml   tutaj>>>

Jestem bardzo ciekawa tych produktów. Zobaczymy jak się sprawdzą na moich włosach i czy poprawi się ich wzrost i kondycja.

Czy coś Was zaciekawiło?

wtorek, 24 września 2013

YVES ROCHER - Szampon chroniący blask włosów farbowanych

Szampon chroniący blask włosów farbowanych


Oto kolejny szampon z YVES ROCHER który udało mi się przetestować. Po letnim słońcu moje włosy nie wyglądały już tak fajnie, dlatego postanowiłam je zafarbować, by ożywić ich kolor. Aby szybciej nie wyblakły zastosowałam Szampon chroniący blask włosów farbowanych.

Opis produktu:
Szampon jest wzbogacony o wyciąg z głogu o właściwościach ochronnych. Produkt sprawia, że włosy są miękkie i błyszczące, a kolor bardziej odporny na spłukiwanie. Szampon nie zawiera silikonów, by nadmiernie nie obciążać włosów.
Głóg ma właściwości przeciwutleniajace, co zapewnia ochronę przeciw promieniom UV. Dzięki tym właściwościom kolor włosów jest lepiej chroniony.

Cena: 9,90/300ml  tutaj>>>

Moja opinia:
Szampon o bardzo fajnej gęstej konsystencji koloru mlecznego. Ma bardzo delikatny zapach i super się pieni. Włosy po umyciu tym szamponem nie są wysuszone, ale też nie zauważyłam jakiegoś większego nawilżenia. By się lepiej rozczesywały stosowałam odżywkę po ich umyciu.
Co do ochrony koloru, to muszę przyznać, że się sprawdził. Kolor spłukiwał się znacznie wolniej, niż to ma miejsce przy użyciu innych szamponów, włosy po umyciu były miękkie, puszyste i fajnie się układały. Miały też fajny połysk.
Niestety obciążał moje przetłuszczające się włosy i musiałam głowę myć codziennie.
To jedyna wada tego szamponu.
Widziałam, że z tej serii jest też odżywka, bardzo mnie ciekawi czy stosowane razem te produkty, przedłużą bardziej trwałość koloru na włosach.

Skład:

Moja ocena: 4,5/6

Czy znacie ten produkt? Jak się u Was sprawdził?