Moja mała twórczość

Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej małej "twórczości". Postaram się pokazać to co robię w wolnych chwilach. Jeśli coś Ci się spodobało - mogę coś podobnego wykonać dla Ciebie. Pisz śmiało na madmad35opole@interia.pl . Na pewno się dogadamy.
Blog poszerzę również o krótkie informacje na temat kosmetyków, które trafiają do mojej kosmetyczki. Pozdrawiam Magda

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kamienie naturalne. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kamienie naturalne. Pokaż wszystkie posty

środa, 30 marca 2011

Z naturalnych kamieni i nie tylko

Ostatnio udało mi się kupić trochę naturalnych kamieni i postanowiłam coś z nich stworzyć. Mam nadzieję, że się spodoba moje tworzenie, a może nawet znajdzie nowych właścicieli - wszak Zajączek tuż tuż. Zdjęcia nie najlepszej jakości, ale jak tylko aparat wróci do domu to zrobię nowe fotki.
Kolczyki w kolorze błękitu, wykonane są z jaspisu i agatu afrykańskiego, do tego posrebrzane zawieszki.
 Cena 12zł.

Duża zakładka z kotem. Do jej wykonania wykorzystałam kryształ lodowy matowy w kolorze błękitu, hematytowe dyski, koraliki typu Kocie oko w kolorze niebieskim oraz jeden koralik Cloisonne. Długość rączki zakładki 12cm. Cena 20zł

Brelok z koniem. Do jego wykonania wykorzystałam Agat afrykański, lawę wulkaniczną, jeden koralik szklany i posrebrzane przekładki i kuleczki. Sama zawieszka konia ma ok 5cm. Cena 20zł

Brelok jak w niebie. Wykonany z ceramicznego koralika w kolorze granatowym, białych welurowych koralików i jaspisu. Zawieszka z elfem ma ok 4,5cm. Cena 18zł

Brelok z kotkiem. Wykonany z ceramiki i koralików typu kocie oko. Zawieszka kota ok 4cm.
SPRZEDANE

ZAPRASZAM DO ZAKUPÓW !!!