Moja mała twórczość

Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej małej "twórczości". Postaram się pokazać to co robię w wolnych chwilach. Jeśli coś Ci się spodobało - mogę coś podobnego wykonać dla Ciebie. Pisz śmiało na madmad35opole@interia.pl . Na pewno się dogadamy.
Blog poszerzę również o krótkie informacje na temat kosmetyków, które trafiają do mojej kosmetyczki. Pozdrawiam Magda

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Miss Sporty. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Miss Sporty. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 18 czerwca 2013

KOLOROWE LATO NA PAZNOKCIACH cz. 6

Witajcie!
Dzisiaj zaległy piątkowy kolorek na moich paznokciach. Kolejna odsłona w kolorze koralowym. Tym razem jest to lakier Miss Sporty
Lakier kupiłam sobie w zeszłym roku w wakacje. Była to kolekcja Club. Numer lakieru to 326. Lakier o fajnym kolorze, ładnie się nakłada, jednak mało trwały, szybko pękał i kruszył się na krawędzi paznokcia.
Na pewno jego dużą zaletą jest to, że paznokcie wyglądają ładnie, nie jest to kolor matowy, po jednym pomalowaniu już ładnie kryje. By uzyskać kolor z buteleczki, trzeba paznokcie pomalować dwa razy. Mała buteleczka 7ml  i promocyjna cena zachęciły mnie wówczas do kupienia paru kolorków.