Moja mała twórczość

Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej małej "twórczości". Postaram się pokazać to co robię w wolnych chwilach. Jeśli coś Ci się spodobało - mogę coś podobnego wykonać dla Ciebie. Pisz śmiało na madmad35opole@interia.pl . Na pewno się dogadamy.
Blog poszerzę również o krótkie informacje na temat kosmetyków, które trafiają do mojej kosmetyczki. Pozdrawiam Magda

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą BIELENDA. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą BIELENDA. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 16 sierpnia 2016

Nowości w mojej kosmetyczce

NOWOŚCI KOSMETYCZNE - SIERPIEŃ 2016

Sierpień to dla mnie jeszcze czas odpoczynku, więc mam troszkę więcej czasu by pomyszkować po różnych stronach i zdobyć jakieś nowe produkty do przetestowania. Moją kosmetyczkę w tym miesiącu wzbogaciły m.in takie produkty:

BIELENDA - PEELING CUKROWY DO CIAŁA - wersja nawilżająca


Produkt ten dostałam do przetestowania od firmy Bielenda. Udało mi się dostać do grona testerów na FB. Bardzo się cieszę, zwłaszcza, że po letnich dniach moja skóra jest wysuszona i chętnie przetestuję produkt, który nie tylko oczyści ale i nawilży moją skórę.
Osobiście bardzo lubię peelingi i często ich używam, więc będę miała porównanie dla innych produktów.
Otrzymanego produktu jeszcze nie testowałam, ale zapach ma super i to już mi się w nim podoba. Wkrótce napiszę więcej.

Kolejne produkty to wynik moich zakupów związanych z poszukiwaniem alternatywy dla podkładu.


Mam bardzo wrażliwe oczy i wiele produktów powoduje, że po chwili od ich zastosowania zaczynają mnie one piec i łzawić. dlatego gdy kupuję jakiś produkt często trafia on do kogoś innego, bo mi nie odpowiada. Nie wydaję też dużej sumy pieniędzy na kosmetyki, chyba, że wcześniej miałam jakąś próbkę i wiem, że mnie nie podrażni ten kosmetyk.

ZIAJA - BB AKTYWNY KREM NA NIEDOSKONAŁOŚCI SKÓRY TŁUSTEJ I MIESZANEJ


Oprócz wrażliwych oczu mam też cerę tłustą z rozszerzonymi porami i to też sprawia, że trudno mi dobrać kosmetyk odpowiadający mojej skórze i by wyglądał na twarzy naturalnie i długo się utrzymywał.
Kremy typu BB bardzo lubię, bo nie są ciężkie i nie podkreślają niedoskonałości twarzy. Jednak nie wszystkie takie są. Na paru się zawiodłam, więc nadal szukam jakiś nowości.
Tym razem testuję krem z firmy ZIAJA. Dawno nie używałam kosmetyków z tej firmy, bo kiedyś bardzo uczulił mnie krem i jakoś przestałam sięgać po inne produkty. Tym razem jednak się nie zawiodłam.
Krem BB bardzo fajnie rozprowadza się na mojej twarzy, nie podkreśla porów, delikatnie kryje i matuje. Nie podrażnia moich oczu, ani nie spływa z mojej twarzy po godzinie.
Na razie użyłam go raz, ale postaram się wkrótce napisać o nim więcej.
Kolor który mam to odcień opalony brzoskwiniowy. Fajnie podkreśla moją opaleniznę i na razie jest odpowiedni dla koloru mojej cery, jednak na jesień muszę poszukać innego odcienia. jak oczywiście produkt się sprawdzi.


DELIA - KREM CC

Krem CC z firmy DELIA ma właściwości matujące i korygujące. Niestety przy pierwszym użyciu nie bardzo się polubiliśmy. Krem trudno się rozprowadza robiąc smugi na twarzy i podkreślając pory. Nie wiem czy jest to wina samego kremu czy serum, które miałam na twarzy gdy go nakładałam. Sprawdzę go jeszcze na czystej twarzy.
Kolor naturalny, trochę dla mnie za jasny w tym momencie.


DELIA - KREM DD


Drugi krem z tej firmy sprawdził się już znacznie lepiej. Nie jest może rewelacyjny, ale już na twarzy prezentuje się inaczej.
Rozprowadza się dobrze, choć lekko podkreśla pory. Kolor mimo, że też naturalny jest ciemniejszy od kremu CC. Nie podrażnia moich oczu, ale też nie miałam go na sobie zbyt długo, więc muszę jeszcze to sprawdzić.


Gratis do zakupów dostałam Żel peelingujący z MARION. Kiedyś już go testowałam, i byłam z niego zadowolona, a zapach kokosu bardzo lubię.

BIELENDA - MASŁO BRĄZUJĄCE DO CIAŁA ULTRA NAWILŻAJĄCE


Ponieważ muszę skorygować nierównomierną opaleniznę postanowiłam sięgnąć po jakiś produkt brązujący. W sumie rzadko używam takich produktów, no i miałam problem co wybrać. Pani poleciła mi Masło do ciała z Bielendy, gdyż jak ona twierdzi ma ono ładny zapach - nie taki jak samoopalacze - i daje ładne zabarwienie skóry, a nie sztuczny kolor.
Faktycznie konsystencja i zapach są bardzo fajne. jakie da efekty zobaczymy w praktyce już wkrótce.


WIBO - WOW POSH BOX


Zestaw dwóch lakierów do paznokci, jeden bazowy a drugi nawierzchniowy z ozdobnymi drobinkami. Na zdjęciu jest zestaw nr 4
Kolor bardzo ładny, ale drobinki ciężko się wyciągają z buteleczki.

Dopiero pomalowałam nimi paznokcie więc więcej napiszę wkrótce. Z tego co mogę napisać na sam początek to to, że malowanie lakierem bazowym musi być dwukrotnie, by kolor był ładny, pędzelek jest cienki, ale mi osobiście to nie przeszkadza. Malowanie jest trochę niewygodne ze względu na zamknięcie tych lakierów, widoczne na zdjęciu powyżej. lakier nawierzchniowy daje ładny połysk, ale drobinki trudno jest dobrać jednakowo na paznokciach. Są tam różne kształty i kolory i nigdy nie wiadomo co się na pędzelek trafi. By jakiś fajny efekt uzyskać, też trzeba użyć tego lakieru dwukrotnie. Drobinki mogą też odstawać od płytki paznokcia, więc trzeba korygować to troszkę w czasie malowania.
Co do trwałości to wypowiem się w późniejszym czasie.

Czy miałyście już te produkty? Jakie są Wasze opinie na ich temat?

piątek, 14 lutego 2014

SHINYBOX - LUTY 2014

LOVEBOX
LUTY 2014

 Oto lutowy Shinybox, który nosi nazwę LoveBox

Po otwarciu zobaczyłam, że znajduję się w gronie szczęśliwców, którzy otrzymali do przetestowania próbki kosmetyków Dr.Taffi
Tak wygląda zawartość pudełeczka.
Po wyciągnięciu jest sporo produktów.
A oto szczegóły:

1. WHITE FLOWER`S EXPERIENCE - TRZY RODZAJE MASECZKI BŁOTNEJ

 Błoto z Morza Martwego to bogactwo Mikro i Makroelementów o wyjątkowo dobroczynnym działaniu. Znane i stosowane od tysiącleci, oczyszcza, odżywia skórę, regeneruje ją i pielęgnuje, regulując przy tym wydzielanie sebum.

Cena: 19zł/ zestaw   PRODUKT PEŁNOWYMIAROWY

2. AROMATHERAPYBAR - OLEJEK DO MASAŻU I KĄPIELI

 Olejek w kompozycji cynamon z pomarańczą. Olejek wykazuje bardzo dobre właściwości pielęgnacyjne, ujędrniają, wygładzają i uelastyczniają skórę, świetny do masażu, a przy tym pięknie pachnie, pozostawiając skórę delikatnie wonną i aromatyczną.

Cena: 18zł/30ml  PRODUKT PEŁNOWYMIAROWY

3. JOKO - MASKARA QUEEN SIZE

 Najnowsze maskary marki JOKO nie tylko podkreślają urodę, ale i zapewniają rzęsom codzienną ochronę. Podstawowym składnikiem maskar Queen Size jest winyl, który zwiększa odporność na czynniki zewnętrzne i elastyczność rzęs oraz gwarantuje przedłużoną trwałość makijażu.

Cena: 26zł/szt  PRODUKT PEŁNOWYMIAROWY

4. GOLDWELL - SPRAY DO WŁOSÓW BIG FINISH

 Big Finish to mikroskopijny spray dla mocnego utrawalenia włosów i zwiększenia objętości na cały dzień. Spray chroni przed dużą wilgotnością powietrza, nadaje dodatkową objętość włosów oraz chroni kolor.

Cena: 50zł/300ml   otrzymujemy 50ml

5. BIELENDA - MULTIFUNKCYJNY KREM CC 10 W 1

Innowacyjny krem skutecznie udoskonala wygląd skóry. 
Nietłusta formuła szybko się wchłania, nie pozostawia na skórze tłustego filmu.

Cena: 25zł/15ml

DLA SUBSKRYBENTEK

KOZMETIKA AFRODYTA - AROMA - ŻEL PREPARAT DO USUWANIA SKÓREK WOKÓŁ PAZNOKCI

Cena: 27zł/50ml

Próbki z Dr. TAFFI
Perfumy Camelia Gold
Krem do twarzy na jesień i zimę
Koloryzujący krem Anti-age


Mi osobiście pudełeczko się podoba, ale wielkiego łał nie ma. Na pewno cieszą mnie bardzo maseczki, bo lubię takie rzeczy. Maskara zawsze się przyda a firmy JOKO jeszcze nie miałam. Bardzo ciekawi mnie krem z Bielendy, ale z jego wypróbowaniem poczekam na cieplejsze dni. Najbardziej podoba mi się olejek. Pachnie cudownie.
Preparatu do usuwania skórek nie będę używać, więc pewnie trafi do Joasi, jak będzie chciała, lub na jakieś candy.

A Wy co myślicie o pudełeczku Shinybox

niedziela, 29 grudnia 2013

FACE & LOOK BOX

FACE & LOOK BOX


Dla Ambasadorek FACE&LOOK przygotowano ciekawe boxy kosmetyczne.
Face&Look Box to pudełko pełne dobrych polskich kosmetyków w bardzo atrakcyjnej cenie - 39,99 zł!
Możecie je zamówić tutaj>>>


Do wyboru były trzy wersje boxów:
KARNAWAŁOWY LOOK INGRID
ZIMOWA OCHRONA FLOS-LEK
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA BIELENDA

Ja zamówiłam sobie dwa boxy, jeden miał być prezentem dla mnie, drugi dla mojej przyjaciółki. Zależało mi na boxie Bielendy i Ingrid. Niestety pierwszy rozszedł się bardzo szybko i się nie załapałam na niego, dlatego zmieniłam zamówienie na Flos-lek. Oto co otrzymałam.

Oba boxy zapakowane są w ładne torby prezentowe i piękne pudełeczka.

ZIMOWA OCHRONA FLOS-LEK
W zimowym Face&Look Boxie znalazłam:

  • Winter Care - bio-ochronny krem zimowy, 50 ml
  • Winter Care - krem ochronny na narty i sporty zimowe SPF 20, 50 ml
  • Sopelek - krem ochronny dla dzieci i niemowląt, 50 ml


  • Winter Care - krem zimowy do rąk i paznokci, 100 ml
  • Winter Care - pomadka ochronna do ust z filtrem UV SPF 14
 
 

  • FLOSLEK Pharma - maska-serum pod oczy Anti-Aging, 2x5ml
  • wyjątkowy zestaw próbek m.in kremy z serii ARNICA, MINERAL THERAPY, balsam do ciała, krem na odparzenia, krem do higieny intymnej oraz krem dla panów.
Ponieważ zmieniłam swoje zamówienie jako dodatek dostałam również krem napinający z serii BŁYSKAWICZNY LIFTING

Dla 1000 pierwszych osób które zmówiły boxy były też kosmetyczne niespodzianki, do mnie trafiły


Masełko do ust z BIELENDA
Krem CC z BELL

Masełko jest cudowne już je pokochałam akurat trafił mi się mój ulubiony zapach i smak - malina. Kremów CC nie próbowałam jeszcze kolor dla mnie idealnie trafiony.

KARNAWAŁOWY LOOK INGRID
 W karnawałowym FACE&LOOK BOXIE znalazłam:
luksusowy fluid IDEAL FACE INGRID, 35 ml
puder w kamieniu Idealist INGRID, 7g
puder w kulkach CELEBRATION PEARL INGRID, 7g

Trochę kolorówki idealnej na karnawał
jedwabiste cienie Egoist INGRID o kremowej konsystencji, 2,5g - kolor srebrny EGOIST nr 48

drewniana kredka do oczu z gąbka INGRID - czarna

ultraczarna maskara LOVE STORY INGRID, 7ml
aksamitny róż do policzków SATIN TOUCH INGRID HD Beauty Innovation, 3,5g - nr 11 róż


   
lakier Estetic INGRID, 10 ml - nr 404 ciemna zieleń

lakier Love Story INGRID, 10 ml  - nr 92 piękny opalizujący niebieski


Do każdego Boxa dołączony jest najnowszy numer FACE&LOOK

I jak się Wam podobają te boxy? 
  

poniedziałek, 2 grudnia 2013

DENKO - LISTOPAD 2013

WITAJCIE
Listopad minął jakoś tak szybko. Cóż już czas przygotowywać się do Świąt Bożego Narodzenia. Przedtem jednak pokażę Wam co skończyłam używać w listopadzie.

Oto LISTOPADOWE DENKO

Przyjrzyjmy się mu dokładniej.

WŁOSY I ICH PIELĘGNACJA

Produktów nie ma tutaj aż tak dużo, bo nie wszystkie butelki po używanych szamponach udało mi się zachować, ale były to już produkty które pojawiły się w moim denku kiedyś wcześniej, więc tylko o nich wspomnę.
To co widoczne na fotkach:
1. ORIFLAME - Regenerujący szampon do włosów HAIR X z olejkiem arganowym.
Pisałam o nim na swoim blogu tutaj>>>
Szampon o bardzo przyjemnym zapachu, fajnie się pieni i dobrze myje. Moje włosy po nim fajnie się błyszczały i układały. Nie jest to jakiś hit dla włosów przetłuszczających się,  trochę je obciąża i szybko się przetłuszczają. Jednak u mojej mamy sprawdził się super.
Ocena: 4,5/6
Czy do niego wrócę: kiedyś tak - mam teraz mały zapas szamponów do przetestowania.
2. ORIFLAME - Regenerująca odżywka do włosów HAIR X
Pisałam o niej tutaj>>>
Fajne uzupełnienie szamponu, włosy po jej zastosowaniu dobrze się rozczesywały i świetnie układały. Lekko obciąża włosy.
Ocena: 5/6
Czy do niej powrócę: kiedyś tak
3. ORIFLAME - Maska regenerująca do włosów HAIR X
Pisałam o nie tutaj>>>
Kolejny produkt z serii. Maseczka ma tą zaletę, że nie trzeba jej trzymać bardzo długo na głowie. Pięknie pachnie i ten zapach zostaje przez jakiś czas na włosach. Nie zauważyłam jakiś spektakularnych zmian w wyglądzie i wzmocnieniu moich włosów. Wypadają może troszeczkę mniej i mają połysk, nie są matowe i dobrze się układają.
Moja ocena: 5/6
Czy do niej wrócę: kiedyś tak
4. MARION - 14 dniowa terapia wzmacniająca
Ten produkt MARION znajduje się w 5 ampułkach, każda po 7ml, stosuje się je po umyciu włosów i spłukuje jeśli mamy włosy przetłuszczające. Produkt używamy co 2-3dni. Więcej przeczytacie na stronie producenta tutaj>>>
U mnie produkt się nie sprawdził wcale. Musiałam spłukiwać głowę po jego nałożeniu, gdyż włosy wyglądały jak tłuste strąki, kleiły się i nie chciały dobrze rozczesać. Wzmocnienia zero, a tylko kłopotów więcej.
Moja ocena: 2/6
Czy do nich wrócę: NIE
5. AUSSIE - Miracle Moist Shampoo  i 3 Minute Miracle Reconstructor czyli szampon i odżywka z olejkiem z orzechów makadamia.
Dwie buteleczki do przetestowania otrzymałam w sierpniowym Glosyboxie. Ponieważ to miniaturki produktów czekały w kosmetyczce wyjazdowej by je wypróbować. Okazały się świetnym produktem, moje włosy je pokochały. Szampon i odżywka świetnie się uzupełniają, zapach cudowny, utrzymujący się na włosach. Po użyciu odżywki włosy świetnie się rozczesują, są niesamowicie miękkie w dotyku, nie obciąża włosów. Szampon świetnie się pieni i dobrze myje. Spodobał się mojej przyjaciółce i dlatego nie ma pustej buteleczki, bo wzięła sobie ją by kupić ten szampon. Ja też zdecyduję się w przyszłości na zakup tego zestawu, poczekam tylko na jakąś fajną promocję, bo jak na razie cena trochę wysoka.
Moja ocena: 6/6
Czy kupię ponownie: TAK
6. ORIFLAME - Szampon do włosów przetłuszczających się z pokrzywą i cytryną
Więcej przeczytacie na stronie ORIFLAME a ja pisałam o nim w lipcowym denku.
Jest to szampon do którego wracam, wydaje mi się, że pisałam o nim osobny artykuł, więc muszę poszukać. Szampon świetnie się sprawdza na moich przetłuszczających się włosach, nie obciąża ich, fajnie się po nim rozczesują. No i nie przetłuszczają się szybko. bardzo ładnie, świeżo pachnie i super się pieni. Dlatego polecam go serdecznie. Ja teraz używam go również z odżywką z tej samej serii i oba produkty się sprawdzają. Napiszę więc wkrótce o nich coś więcej.
Moja ocena: 5,5/6
Czy do niego wrócę: TAK - mam w zapasie jeszcze jedną butelkę. Ulubieniec mój i męża.

PIELĘGNACJA CIAŁA


1. ORIFLAME - Złuszczający żel pod prysznic Nature Secrets z energetyzującą miętą i maliną
Kolejny mój ulubieniec, pisałam o nim tutaj>>>
Przede wszystkim pięknie pachnie, nie jest to zdzierak, więc można go stosować w codziennej pielęgnacji. Pokochałam go i pewnie często będę do niego wracać.
Moja ocena: 5,5/6
Czy kupię ponownie: TAK - teraz jest w promocyjnej cenie na ORIFLAME osobno lub w zestawie.
2. ORIFLAME - Czekoladowy płyn do kąpieli Chocolate Dream
Pisałam o nim tutaj>>>
Tym razem ulubieniec moich dzieciaków. Pachnie cudownie, świetnie się pieni. Nie widziałam jakiś spektakularnych efektów nawilżających, ale relaks w czasie kąpieli super. Aż się chce sięgnąć po czekoladę.
Moja ocena: 5/6
Czy do niego wrócę: TAK
3. BALEA - Kremowy żel pod prysznic Kokos i nektarynka
Pisałam o nim tutaj>>>
Kolejny ulubieniec. Przecudnie pachnie, pozostawia fajną gładką skórę, dobrze myje. Gdyby nie spory zapas żeli po prysznic, pewnie bym kupiła natychmiast jeszcze jeden.
Moja ocena: 5,5/6
Czy kupię ponownie: TAK w przyszłości
4. BALEA - SÓL DO KĄPIELI DLA CHŁOPCÓW PIRATEN BAD
Takie urozmaicenie dla chłopaków. Bardzo ciemne - fioletowe kuleczki, po wsypaniu do wody zabarwiają ją na niebiesko, nie do końca się rozpuszczają i słabo pieni się woda. Jak na piracką kąpiel to trochę słabo.
Moja ocena: 3/6
Czy do niej wrócę - raczej NIE
5. DAX COSMETICS - PERFECTA Cukrowy Peeling do ciała Złuszczająco - antycellulitowy. Waniliowo - pomarańczowy.
Lubię peelingi z tej firmy, ale ten mnie nie zachwycił. Poza zapachem który bardzo polubiłam niczym innym za serce mnie nie chwycił. W wannie pozostawały duże pomarańczowe fragmenty tego peelingu, a na ciele bardzo tłusta powłoka. wprawdzie ona mi nie przeszkadza, ale wiem, że wiele osób ona denerwuje.
Moja ocena: 4/6
Czy kupię ponownie: NIE WIEM mam długą listę peelingów, które chcę wypróbować
6.  PAT&RUB - Scrub cukrowy - Rewitalizujący
Po tym kosmetyku dużo sobie obiecywałam, czytała o niem tyle pozytywnych opinii. U mnie się nie sprawdził, trudno się wydobywał z opakowania, mało wydajny. Zapach to jedyny plus tego produktu, no może jeszcze, że jest w z produktów naturalnych. Próbka mnie nie zachwyciła, ale może zbyt krótko go używałam. Pisałam o nim tutaj>>>
Moja ocena: 4/6
Czy kupię ponownie: Możliwe
7. BingoSpa - próbki kremów
Serum kolagenowe - uda, pośladki, brzuch - pisałam o nim tutaj>>> kupię większe opakowanie wtedy mogę napisać coś wiecej
Krem na cellulit i rozstępy - pisałam o nim tutaj>>> podobnie przymierzam się do zakupu większego opakowania po nowym roku.
Koncentrat cynamonowo-paprykowy - pisałam o nim tutaj>>> jestem na produkt uczulona, nie wrócę do niego.
8. BEBEAUTY - peeling do stóp
Fajny produkt o przyjemnym zapachu, jeśli chodzi o złuszczanie to średnie. Ale wart przetestowania.
Moja ocena: 4/6
Czy do niego wrócę: możliwe

PIELĘGNACJA TWARZY

1. ORIFLAME - Żel peelingujący do mycia twarzy PURE SKIN
Pisałam o nim tutaj>>>
Jeden z moich ulubieńców. bardzo fajnie myje twarz, chłodząc ją jednocześnie. Ma fajny mentolowy zapach. Po jego użyciu trzeba jednak nałożyć krem na twarz, bo bardzo ściąga skórę.
Moja ocena: 5/6
Czy do niego wrócę: TAK
2. LOVE ME GREEN - Organiczny peeling do twarzy
Kolejny produkt po którym spodziewałam się cudu, zwłaszcza, że sporo kosztuje. Niestety poza pięknym zapachem niczym mnie nie zachwycił. Konsystencja bardzo rzadka, rzadsza od żelu do mycia twarzy, drobinek peelingujących jak na lekarstwo. Cóż nie sprawdził się ten peeling u mnie, a pisałam o nim tutaj>>>
Moja ocena: 3,5/6
Czy do niego wrócę: NIE
3. BIELENDA - Esencja Młodości - Nawilżający płyn micelarny do mycia twarzy i demakijażu.
Produkt który fajnie się sprawdził w mojej łazience. Przede wszystkim jest łagodny dla oczu, nie podrażnia ich, nie pieką mnie. Idealny dla mojej cery, nie pozostawia tłustej powłoki, ani nie powoduje nadmiernego wydzielenia sebum. Przyjemny zapach. Makijaż usuwa średnio. Ma problem z tuszami wodoodpornymi i linerami, ale tak jest ok.
Moja ocena: 4,5/6
Czy do niego wrócę: pewnie tak
4. Maseczki do twarzy firmy ZIAJA I MARION
Na fotkach są tylko dwie, bo reszta opakowań została wyrzucona. Widoczne są maseczki tzw glinki, akurat tutaj zielona i brązowa. O zużytych maseczkach pisałam tutaj>>>
Maseczki typu PEEL OFF to testowane maseczki z MARION pisałam o nich tutaj>>>  , tutaj>>>
5. Na zdjęciu są jeszcze płatki do mycia twarzy do których nie wrócę na pewno, bo strasznie się rozwarstwiały.

POZOSTAŁE PRODUKTY

1. COLGATE - Płyn do płukania jamy ustnej PLAX COMPLETE CARE
Bardzo fajny produkt świetnie odświeża oddech, na pewno do niego wrócę.
2. DOVE - dezodorant o zapachu granatu.
Taki sobie, zapach przyjemny, ale nie chroni przed poceniem, chyba już nie kupię.

PRODUKTY ZDENKOWANE BO SKOŃCZYŁ SIĘ TERMIN WAŻNOŚCI LUB MI NIE ODPOWIADAJĄ I WIEM, ŻE NIE BĘDĘ ICH UŻYWAĆ

1. AVON - PLANETA SPA - ROZŚWIETLAJĄCY BALSAM Z RYŻU
Nie odpowiadał mi zapach, tak produkt fajnie nadawał blasku skórze. Minął termin ważności.
2. DAX COSMETICS - PERFECTA - MUS DO CIAŁA MINERAŁY MORSKIE
Fajny produkt, pisałam o nim tutaj>>>  jednak zapach mnie drażnił, jakoś mi nie odpowiadał, trafił do mojej psiapsiółki na testy.
3. FITOMED - krem półtłusty tradycyjny
Fajny krem na wodzie lawendowej, ładnie pachnie, używałam go zeszłej zimy na silne mrozy. Potem już za bardzo natłuszczał i tak tłustą cerę, dlatego go nie używałam. Skończyła się data przydatności.
4. ORIFLAME - żel chłodzący do nóg
Świetnie się sprawdzał na moich zmęczonych nogach, teraz używam kremów aptecznych, więc ten mogę oddać innym do przetestowania.
5. NIVEA - MATT KREM
Bardzo fajny krem typu BB, sprawdzał się dobrze, niestety skończył się termin ważności

Tak wygląda moje denko. Coś macie, coś Was zaciekawiło?

niedziela, 25 sierpnia 2013

Sierpniowe pudełko Shinybox

Wiem, wiem, już wiele czytaliście na temat sierpniowego Shinyboxa, ale ja swoje pudełeczko odebrałam dość późno, dlatego chcę się podzielić jego zawartością dopiero teraz.

SIERPNIOWY SHINYBOX


A znajdziemy tutaj:
1. INDOLA Serum na zniszczone końcówki

Serum fluid na zniszczone końce, zapewni naszym włosom gładkość i połysk, zmniejszy rozdwajanie się końcówek nawet o 100%. Pozostawia włosy wygładzone i błyszczące. Serum nakłada się na końcówki włosów i pozostawia.
Bardzo ciekawi mnie ten produkt, nigdy niczego przeznaczonego szczególnie do końcówek włosów nie stosowałam. Zobaczymy jak się sprawdzi.
Produkt pełnowymiarowy 
Cena: 39zł/50ml 

2. BIELENDA Płyn micelarny 3w1
Płyn micelarny Esencja Młodości 3w1. Niezwykle delikatny o właściwościach nawilżających. Zastępuje mleczko, tonik i wodę. Szybko, starannie i niezwykle skutecznie usuwa zabrudzenia, nadmiar sebum i makijaż. Zwęża i zamyka pory, zapobiega powstawaniu wyprysków i łagodzi podrażnienia. Płyn bezpieczny dla skóry wrażliwej.
Udało mi się go już wypróbować i zapowiada się świetnie. 
Produkt pełnowymiarowy
Cena: 13zł/200ml

3. DERMEDIC Hydrain 3 Hialuro, Maska nawadniająca
Maseczka intensywnie nawilża nawet bardzo wysuszoną skórę. Dzięki skoncentrowanej ilości składników aktywnych stanowi ratunek dla skóry odwodnionej. Nie zatyka porów. Jest to maseczka samowchłaniająca się dlatego nie ma konieczności zmywania jej po aplikacji.
Na pewno wypróbuję już wkrótce w ramach akcji poszukiwania Maseczki idealnej.
Produkt pełnowymiarowy
Cena: 25zł/50g

4. MARION Koncentrat antycellulitowy chłodzący
Koncentrat zawiera aktywne składniki pomagające zwalczyć uporczywy cellulit i redukować tkankę tłuszczową. Pięciodniowa kuracja w postaci termoaktywnego koncentratu jest doskonałym wsparciem dla osób mających problemy z "pomarańczową skórką" na udach, pośladkach czy brzuchu.
Preparat zawiera kofeinę, karnitynę, wyciąg z morszczyna i listownicy, escynę, tripeptyd-1, które:
- poprawiają mikrokrążenie
- przyczyniają się do modelowania sylwetki, spalają nadmiar tłuszczu
- nawilżają, ujędrniają i odżywiają skórę.
Efekt chłodzenia zapewnia bardziej dogłębne wnikanie składników aktywnych.
Bardzo ciekawi mnie ten produkt, wprawdzie spalać na razie nie mam czego, ale problemy z "pomarańczową skórką" już mam, więc trzeba wypróbować ten specyfik.
Produkt pełnowymiarowy
Cena: 13zł/6,5ml

5. BIOAREA - DEBA BIO VITAL Balsam do rąk

Balsam do rąk skutecznie pielęgnuje skórę dłoni, nawilża, odżywia i utrzymuje elastyczność skóry. Zapewnia naszym dłoniom długotrwałą miękkość i gładkość.
Skład BIOnaturalny.
Kremów i balsamów do dłoni zużywam sporo, więc i ten chętnie wypróbuję.
Produkt pełnowymiarowy
Cena: 12zł/75ml

GRATISY
1. BIOPLASIS Organiczny peeling

Organiczny peeling delikatnie oczyszczający i pielęgnujący skórę. Peeling naturalnie usuwa martwy naskórek, przyczynia się do jego odnowy i przygotowuje skórę do kolejnych zabiegów. Zawiera ekstrakt z lipy i drobinki z pestek oliwek. Do wszystkich typów skóry.
Otrzymujemy saszetkę do wypróbowania.
Cena za pełny kosmetyk: 45zł/60ml

2. ROSACURE intensive Emulsja o działaniu ochronnym z filtrem SPF 30 GENERAL TOPICS POLONIA
Emulsja ochronna przeznaczona do twarzy ze zmianami typowymi dla trądziku różowatego w fazie rumieniowej i grudkowo-krostkowej. Należy stosować ją rano i wieczorem.
Zobaczymy jak się sprawdzi, to coś dla mojej skóry.
Otrzymujemy 5ml
Pełny produkt kosztuje 52,10zł/30ml

Mi osobiście przesyłka bardzo się podoba. Może nie ma tutaj jakiś drogich firm, ale są produkty przydatne, aż 5 produktów jest pełnowymiarowych i fajne próbki do przetestowania.

Chcesz zamówić Shinybox skorzystaj z tego linka >>> dzięki temu pozwolisz mi zyskać gwiazdki do darmowego pudełka.