Moja mała twórczość

Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej małej "twórczości". Postaram się pokazać to co robię w wolnych chwilach. Jeśli coś Ci się spodobało - mogę coś podobnego wykonać dla Ciebie. Pisz śmiało na madmad35opole@interia.pl . Na pewno się dogadamy.
Blog poszerzę również o krótkie informacje na temat kosmetyków, które trafiają do mojej kosmetyczki. Pozdrawiam Magda

poniedziałek, 21 marca 2011

Wyniki wiosennego Candy

Tak, tak już jest - WIOSNA. Moja ulubiona pora roku. Chociaż chwilowo tylko w kalendarzu, ale cierpliwie czekam, aż rozkwitnie pełnia życia w przyrodzie. Czas nadszedł by ogłosić zwycięzce Wiosennego Candy. Zapisy do tej zabawy prowadziłam na dwóch blogach, stąd i nagrody będą dwie. W zabawie na blogu Ogród Biżu Mad wzięło udział 20 osób. Sporządziłam listę uczestników i skorzystała z programu RANDOM, aby wybrać zwycięzce. Oto przebieg losowania:

Lista:


 1. Losowanie:
    
  Zwycięzcą jest:

  Serdecznie gratuluję i proszę o kontakt na e-maila: madzia28op@interia.pl

7 komentarzy:

 1. To sie Random nie popisał. A miałam taki fajny numer. Jak nic kopne tę maszynę przy najbliższej okazji. Wirtualnie. Dzięki za fajna zabawę ale ZDRADŹ CO JEST NIESPODZIANKĄ BO MNIE CIEKAWOŚĆ ROZDYMA.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za zabawę :) Gratulacje :) Ja również mam nadzieję, że zdradzisz nam co było tą niespodzianką :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję zwyciężczyni :)
  Dziękuję za zabawę i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziewczyny na pewno przed wysłanie zrobię fotki i pokarzę niespodziankę. Dziękuję za udział i obiecuję, że wkrótce znowu coś zorganizuje, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. wow :) wygralam :) :):):):):):):):

  OdpowiedzUsuń