Moja mała twórczość

Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej małej "twórczości". Postaram się pokazać to co robię w wolnych chwilach. Jeśli coś Ci się spodobało - mogę coś podobnego wykonać dla Ciebie. Pisz śmiało na madmad35opole@interia.pl . Na pewno się dogadamy.
Blog poszerzę również o krótkie informacje na temat kosmetyków, które trafiają do mojej kosmetyczki. Pozdrawiam Magda

środa, 29 grudnia 2010

Moja mała twórczość - zakładki

Bardzo lubię czytać książki, dlatego chętnie wykonuję zakładki do nich. Większość zakładek trafia w ręce moich znajomych, często oni sami podsuwają mi pomysły na ich wykonanie. Lubię sprawiać przyjemność innym. To tylko parę moich prac. Nie wszystkie zakładki które wykonałam udało mi się sfotografować nim zaczęły służyć innym osobą.
Zakładka z duszkiem
Zakładkę wykonałam z koralików crackle o pięknym błękitnym kolorze. Była ona nagrodą w moim pierwszym blogowym losowaniu na Ogrodzie książek Mad.

zakładka w odcieniach zieleni
Zakładka na rączce z delfinkiem. Szklane koraliki w odcieniu zieleni i centralny koralik cloisonne. Zawieszka z listkiem.

zakładka z Kitty
Zakładka wykonana na rączce z delfinkiem, koraliki: biało-czarna zeberka, czarne perły i białe tłoczone szkło.

zakładka "Morska otchłań"
Zawieszkę zakładki tworzą koraliki crackle oraz błękitne tłoczone szkło, na końcu mały delfinek. Rączka to syrenka.

zakładka z ważką
Rączkę zakładki zdobią motywy kwiatowe, zawieszkę tworzą szklane koraliki w pięknych, żywych kolorach pomarańczowym i żółtym, całość wykańcza mała ważka.

zakładka "winogronka"
Zakładka w kolorze starego złota, wykończona szklanymi koralikami tworzącymi grono winogron.


zakładka z delfinkiem
Zakładka na rączce z delfinkiem, zawieszone na niej koraliki to: szklane dwukolorowe owale oraz granatowy koralik "zeberka". Na końcu wisiorka jest duży delfinek.


zakładka ze smokiem
Duża zakładka na rączce z dłonią. Koraliki crackle umieściłam w sprężynkach. Środkowy koralik to biało czarna zeberka, każdy z elementów otoczony małymi czarnymi perełkami. Na zakończeniu duży smok.

Wszystkie zakładki są oczywiście tylko propozycją. Można dowolnie wybierać rodzaj rączki, jej wielkość, rodzaj zawieszki i kolory koralików. Koszt takiej zakładki to ok 12-20zł w zależności od zastosowanych materiałów.

2 komentarze:

  1. Piękne są , mojej tu nie ma :)
    Jak zrobię zdjęcie to Ci poślę .

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję Sylla. Pewną serię zakładek, które wykonałam nie miałam jak sfotografować, bo miałam zepsuty aparat. Chętnie skorzystam z Twojego zdjęcia i umieszczę na blogu. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń