Moja mała twórczość

Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej małej "twórczości". Postaram się pokazać to co robię w wolnych chwilach. Jeśli coś Ci się spodobało - mogę coś podobnego wykonać dla Ciebie. Pisz śmiało na madmad35opole@interia.pl . Na pewno się dogadamy.
Blog poszerzę również o krótkie informacje na temat kosmetyków, które trafiają do mojej kosmetyczki. Pozdrawiam Magda

poniedziałek, 21 lutego 2011

Otrzymane prezenty w ramach candy i wymianek

Jakiś czas temu brałam udział w wymiance u Arteemid "Gotyk i jego tajemnice". W zeszłym tygodniu dostałam prezent od MAGI.A. Prześliczny notes.

Ponieważ mój aparat wysiadł, a zdjęcia z komórki są okropne to wstawiłam zdjęcie z blogu Madzi. Madziu - mam nadzieję, że się nie gniewasz. Przy okazji zrobię też małą reklamę u Madzi, można wziąć udział w wiosennej wymiance, a także zapisać się na nową stronę wymiankową TĘCZOWA KRAINA.

U Arteemid również nowa wymianka "Ogród i jego tajemnice", w której mam zamiar wziąć udział. Pomysły na wszystkie wyzwania  już mam.

W zeszłym tygodniu, dotarła też do mnie przesyłka od MAGARO ze słodkościami z wygranego Candy. Nowe prace już z nich powstają. Dziękuję bardzo - wszystko się przyda, a kordonek pozwolił mi wrócić do dawnych robótek szydełkowych.

1 komentarz:

  1. Śliczne prezenciki Madziu. Dziękuję również za reklamę wiosennej wymianki i naszej stronki wymiankowej :) I nie gniewam się za skopiowanie fotki z notesikem :) Pozdrowionka

    I dziękuję za te Kalie, jeśli tylko będę miała coś ślicznego to zaraz podeślę Ci fotkę i też coś Ci wyślę za te śliczne Kalie. Dziękuję

    OdpowiedzUsuń